O nás

Rodinný pension Rampušák najdete na náměstí malebného městečka Rokytnice v Orlických horách. 
Toto horské město tvoří vstupní bránu do Orlických hor.

Ve všech prostorách pensionu včetně restaurace se nekouří.


Nabízíme ubytování ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením - sprcha, toaleta.

Celý pension pokryt WiFi.

Ubytování je se snídaní, můžete si dokoupit i polopenzi. Příjemné posezení nabízí naše restaurace, která je vám k dispozici každý den.


V letní sezóně poskytuje příroda Orlických hor mnoho využití: pěší turistika, mnoho tras pro cykloturistiku - nemáte-li vlastní kolo, je možné si ho zapůjčit v naší vlastní půjčovně Na své si přijdou i milovníci jezdeckého sportu na místní farmě, k dispozici jsou také tenisové kurty.  Patříte-li k příznivcům adrenalinových sportů, je zde pro vás lanový park v Říčkách v O.h., který nabízí zdolávání tří okruhů, pro nejmenší je připraven minipark. 


V zimě jistě využijete služeb lyžařského centra přímo zde v Rokytnici v Orlických horách, 6km od našeho pensionu se nachází skicentrum Říčky v O.h. se 3 sjezdovými tratěmi a sedačkovou lanovkou. Rokytnice v O.h. je také výchozím místem pro mnoho běžeckých tras. Nemáte-li vlastní lyžařské vybavení, pomůže vám půjčovna lyží asi 100m od nás. Dále je možné využít saunu fitcentrum-posilovnu v budově Základní školy. Krytý bazén můžete navštívit v Rychnově nad Kněžnou.

Pension Rampušák v Rokytnici v Orlických horách hodnocení